PostHeaderIcon Zájezd na muzikál Tři mušketýři

 

 


8.3.2008 se vydal kultůrymilovný vzorek naší obce do Prahy na muzikálové představení Tří mušketýrů. Jelikož ve skupině byl i pohotový fotograf přinášíme vám snímky z cesty i ze samotného paláce Hybernia. V premiéře na tomto webu je report z akce doplněn i tématickým videem !!!

 

Příjemné kulturní sobotní odpoledne prožili účastníci zájezdu na obnovenou premiéru muzikálu Tři Mušketýři, který probíhal v pražském divadle Hybernia. Protože jsme vyjeli s předstihem, zbyl čas i na malou prohlídku Prahy. Z přiložené prezentace Vám přinášíme nepatrnou ochutnávku z této dle našeho pohledu vydařené akce. Zbývá si jen přát aby se v obecním rozpočtu do budoucna našlo opět pár volných ,,zlaťáků“, tak abychom v těchto zájezdech mohli pokračovat.


Jan Havelka

 

Aktualizováno (Pátek, 28 Leden 2011 21:22)