PostHeaderIcon Pouť v Lavičkách 1.6.2008

 

První červnový víkend byl v Lavičkách nabit kultůrou. V pátek koncertoval na výletišti START 02 a v návštěvnosti trhal rekordy. V sobotu štafetu převzal MEŠ a v přestávkách se představil taneční soubor Lavičáků. A v neděli po ranní mši svaté to rozbalily ve tři hodiny v plné verzi v hodinovém pásmu plném tanců....

 

 

 


První červnový víkend byl v Lavičkách nabit kulturou. V pátek koncertoval na výletišti START 02 a v návštěvnosti trhal rekordy. V sobotu štafetu převzal MEŠ a v přestávkách se představil taneční soubor Lavičáků. A v neděli po ranní mši svaté to rozbalily ve tři hodiny v plné verzi v hodinovém pásmu plném tanců. Díváci kteří nelenily a vydaly se ve tři hodiny k výletišti mohli zhlédnout různé tanečky a tance jak lidové tančené v místních krojích mládeží i dospělými, tak i modernější jumptanec a vše zakončilo líbivé country. Škoda, že dobře nastartovanou zábavu zchladila letní bouřka, která obcházela kolem vesnice a strašila pouťující občany. Jinak pouťový víkend 2008 se naší obci nadmíru vyvedl...

Přináším pár fotek komediantského tábora dole u dálnice se slušným výběrem různých kostitřasů a žaludkootáčečů. Bohužel to jsou jediné sem se hodící fotky jež jsem tento víkend pořídil. Kdo má jiné - třeba ze mše, zábavy a nebo tancování, může je zaslat.

 


Kamerou jsem zachytil kompletní představení tanečního, ryze Lavičsko - Závistského souboru a upravenou část záznamu vám zde předkládám k nahlédnutí. Bohužel mě zradila technika ( hlavy v kameře ) a odmítla část country představení nahrát. Zachráněné kousky vám tu předkládám, sice značně zkomprimované - ale pomalu mi dochází místo na webu a navíc musím brát ohledy na internetové připojení všech. Pokud by někdo měl zájem o zde zveřejněné klipy v DVD kvalitě po poskytnutí media mu je rád vypálím, včetně jednoho bonusového klipu, který sem už opravdu nenacpu. Zájemci ať to napíšou do komentářů.


VIDEO DODÁM POZDĚJIVše zahájily naši mladí tancem Kalamajka, kde jim při tanci asistovali naši nejmenší...


15,8 Mbit...taneční pásmo pokračovalo, již bez pomoci našich prcků, souborem lidových tanců v podání mladých...


25 Mbit

.. poté i dospělých.


18,4 Mbit

Jumpstyle. Taneční kreace mladých v rytmu diskohudby.


17 Mbit

Malá ukázka závěrečných tanců ve stylu country.


35,2 Mbit


 

 

Aktualizováno (Pátek, 28 Leden 2011 21:23)