PostHeaderIcon Mikuláš 2008

Mikuláš vyrazil i letošní zimu bez sněhu projít obec se svou andelsko - čertovskou družinou a odměnit hodné děti popřípadě nacpat do pytle ty zlobivé.

Mikuláš vyrazil i letošní zimu bez sněhu obejít se svou andělsko - čertovskou družinou obec a odměnit hodné děti nebo nacpat do pytle ty zlobivé. Vzhledem k tomu, že si do své základny v pekelné klubovně přinesly prázdné pytle ( a prázdné koše od sladkostí ) zlobivé děti v Lavičkách nejsou. Což je asi jenom dobře.

Malé nahlédnutí do pekla, kde se čerti ( normálně působící na zemi jako naši spoluobčané ) "zdobili" a malovali uhelným prachem a krémem na boty, brousili si kopyta, česali ocasy, látali od dětí potrhané pytle, promazávali řetězy,a pokoušeli anděly. To vše, jen aby nedělali peklu ostudu. Posílili se čertovskými nápoji - aby je nezradil hlas a pak vyrazily do tmy hledat hříšné děti...

Aktualizováno (Pátek, 28 Leden 2011 21:24)