PostHeaderIcon Masopust 2010

Jako každý konec zimy, tak i letos se obcí rojila partička podivných existencí a za doprovodu hudby oslavovaly blížící se postní dobu.

I během poctivé zimy na začátku roku 2010 a to přesně v neděli 14 února procházel obcemi Lavičky a Závist Masopustní průvod. Dle neoficiálních počtů se jej zúčastnilo čtyřiačtyřicet masek a ještě mnohem víc "civilů" z řad občanů obce ale i přespolních. Počasí přálo, byl slunečný mrazivý den - o to víc chutnalo občerstvení - jak tekuté podávané v malých dávkách tak i něco k zakousnutí z "pojízdné hasičky" nebo nachystané samotnými občany. Ti byly náležitě vylepšeni rozjařenými "Maškarami". Popřípadě jim k nohám spadly dva obživlé exkrementy. Mezi maskami se našla celá jedna cirkusová společnost, dvojice prasečích doktorů nabízející povinné očkování, automat lásky i s andělem, chodící telefony, broučci a další a další ... stačí nakouknout do galerie.

Pozor časem možná bude i video !!!! ( edit. - tak video nebude..)

Aktualizováno (Pátek, 28 Leden 2011 22:21)