PostHeaderIcon Film u nás nebude

 

Přečtěte si jak to bylo doopravdy ...

 

 

 

Možná někteří z vás zaregistrovali zprávičku, která se objevila na tomto webu přesně o půlnoci 1.dubna 2011. Ve zkratce byla o návštěvě pana režiséra Trošky v naší obci, konkrétněji v areálu kasáren, ze kterých jsou nyní jen dvě nevzhledné hromady suti. Podle reakcí ( a taky podle indicii v článečku ) jsem usuzoval , že všichni prokouknou aprílový žert. Nechal jsem ho viset déle než jen na apríla, protože návštěvnost obecních stránek je docela malá a chtěl jsem aby ho vidělo víc než jen několik lidí. Asi po necelém týdnu jsem článeček stáhnul.

Avšak poslední dva dny mě zastavovalo a informovalo čím dál tím víc lidí že se u nás bude točit film. Vydal jsem se po stopách těch zpráv a dozvěděl se, že na aprílový lep se chytil i jeden z redaktorů internetových novin. Zpráva se objevila jako odkaz na novinyvm.cz ( která je pro uplnost přejímá odjinud )

 

Zprávička je k nalezení i na Žďárském deníku

 

 

a zároveň i na Brněnském deníku

 

Proto stejným kanálem, jakým nepozorný redaktor a všichni ostatní získal tuto zprávu uvadím,
že celá záležitost je jenom aprílový žert a režisér Troška tu nebyl.

 

Pro úplnost stalo se to nějak takto....

 

Navíc slečna označená jako jeho asistentka je Alena Šeredová.

 

Pro ty kdo ztratily nit tak přikládám odkaz na původní, už svěšený článeček. ZDE

 

No takže tím je to snad uvedeno na pravou míru a kdo by se chtěl s panem režisérem setkat tak klidně může 16. května v Jupiter klubu ve Velkém Meziříčí. Lístky se snad ještě prodávájí.

více zde http://www.jupiterclub.cz/cs/kulturni-akce/view/1261/date/2011-05-16

 

MARPA

Aktualizováno (Neděle, 24 Duben 2011 09:49)

 

Komentáře a dotazy k produktu  

0Václav Štěpánek2011-04-12 22:16#
:lol: :lol: :lol: Ty jo, snad jsi z toho neměl nějakou polýzanici? Jinak monstrozní joke...
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
-1Tom2011-05-10 21:44#
Bojím se, že ze vtipu nebylo vůbec patrné, že jde o vtip. I fotomontáž působí už na první pohled opravdicky.
V tomhle případě šlo pouze o banální záležitost, nicméně pozor na to. Vše, co je na těchto stránkách zveřejněno, je považováno za vyjádření obce - což dokládá i zájem médií - a jakákoli nesprávná či matoucí informace se může hravě obrátit proti jejímu autorovi (třeba jen z prosté pomstychtivosti redaktora, z něhož si autor vtípku - byť nevinně - vystřelí).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód


Obnovit