PostHeaderIcon Silvestrovský výšlap

HEADER
Silvestrovský výšlap na Dědkovskou horu

Ráda bych se s Vámi podělila o fotografie ze Silvestrovského výšlapu na Dědkovskou horu z 31. 12. 2013. Zúčastnilo se 16 pěších a cca 17 cyklistů. Sraz byl v 9:30h u ZŠ Lavičky, šlo se přes Závist, les Boroviny, okrajem Netína, přes pole a louky do obce Dědkov přímo na vrchol Dědkovské hory, kam pěší došli přesně ve 12:00h (Cyklisté byli samozřejmě cca o hodinu rychlejší). Zde se popila slivovička, opekl špekáček, popř. se vytáhly "domácí svačiny" Po krátkém odpočinku se pokračovalo do obce Blízkov, kde nás již čekala hospůdka u Harryho. Posedělo se, popilo a poslední energie se využila na cestu ku domovu směr Lavičky :). Tato tradice je příjemné zakončení celého roku a všem doporučujeme! Doufáme, že v nadcházejícím roce bude účast zase o něco vyšší.

Markéta Sojková

Aktualizováno (Neděle, 12 Leden 2014 21:26)